A Roxfortban elkezdődött a 2021/2022-es tanév, a diákok még a nyár utóhatásait élvezik, és észre sem veszik, hogy a minisztérium szép lassan árkot váj a különböző vérűek közé. Az iskolában eddig nem látott, titokzatos kinézetű alakok mászkélnak, figyelve mindenkit, nem szalatszva el egy pillanatot sem, a tanárok pedig egyre idegesebbek, és egyre nehezebben viselik, hogy megmondják nekik, hogyan tanítsanak. Érdekel mi lehet a vége, és a diákok mit szólnak a legújabb reformokhoz? Csatlakozz, és vedd ki a részed az ellenállásból, vagy épp érts egyet vele. Csak rajtad áll!
az oldal témájának alapkövéért köszönetet mondunk J. K. Rowling irónőnek, amiért megálmodta ezt a nagyszerű világot, a szereplőkkel és minden apró részletével. A kódokért köszönet a SHINE - onnan is főleg kyli-nek -, a Specto és a Never Utopia lelkes aktivistáinak, illetve Rose Weasley-nek, amiért összerakta az oldalt. A leírások mind saját kútfőből jöttek, a képeket mi is kutattuk, a google, és a pinterest segítségével. Az oldalból semmilyen anyagi hasznunk nem származik, pusztán a saját és mások szórakoztatására hoztuk létre. Ha bármit szeretnél felhasználni, vagy esetleg bármilyen észrevételed akadna a poison.vert.rpg@gmail.com e-mail címen elértek minket. Jó szórakozást.

ᄓ poison vert ᄓ


 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
az avatarkép mérete 210 x 350 pixel. ezt kérjük szem előtt tartani, ehhez igazodni!
Legutóbbi témák
» A Kerekasztal lovagjai
dominique weasley EmptyKedd Dec. 30, 2014 11:48 am by Vendég

» F I D E L I U S
dominique weasley EmptyVas. Okt. 05, 2014 4:04 am by Vendég

» REIGN FRPG
dominique weasley EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:56 am by Vendég

» American Horror Story: Mortals
dominique weasley EmptyVas. Szept. 21, 2014 12:17 am by Vendég

» We are young no.2
dominique weasley EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 7:43 am by Lily Luna Potter

» patrónus foglaló
dominique weasley EmptyKedd Szept. 09, 2014 5:24 am by Victoire Weasley

» Avatar foglaló
dominique weasley EmptyKedd Szept. 09, 2014 5:23 am by Victoire Weasley

» Victoire Arabella Weasley
dominique weasley EmptyKedd Szept. 09, 2014 3:36 am by Dominique Weasley

» Készen vagyok!
dominique weasley EmptyVas. Szept. 07, 2014 10:07 am by Victoire Weasley


Megosztás
 

 dominique weasley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Dominique Weasley
► Beadott pergamen : 10
Dominique Weasley
Mardekár ~ 6. évfolyam

dominique weasley Empty
TémanyitásTárgy: dominique weasley   dominique weasley EmptySzomb. Aug. 30, 2014 12:22 am

kor: tizenhét
ház / évfolyam: mardekár / hatodév
születési hely, idő: Anglia / London  30/03/2004
vér: aranyvér

becenév: Dom, Mini, Domi
foglalkozás: tanuló
pb: Elsa Hosk
mumus: kiderül, hogy majdnem gömbölyű lett a hasa

patrónus: kígyó
egyéb képességek: nyolcadrész véla
alias: Lucky
multik: -

JÓ TULAJDONSÁG: tartózkodó, jó megfigyelő, titoktartó, humoros, különc, alkalmazkodó, ravasz, kitartó

ROSSZ TULAJDONSÁG: számító, önmegjátszó, büszke, gúnyos, nem tudja hol a határ, kíméletlen, olykor szófukar
Dominique Jane Weasley




CSALÁD

Bill Weasley;;apa;;51;; ha csúnyán akarom mondani, én vagyok apuci pici lánya. És én csúnyán akarom mondani.
Fleur Delacour;;anya;;44;; a kapcsolatunk inkább csak kötelező, mivel az anyám. Nála még egy Magyar Mennydörgővel is jobban kijönnék.
Victoire Weasley;;23;;nővér;; akinek sosem mondok el semmit, mégis mindent tud rólam, és úgy ismer, mint saját magát.
Louis Weasley;;öcs;; olyanok vagyunk, akár két játékos kiscica... Pontosabban mint két egymással verekedő és civakodó kiscica, akik a jobb napjaikon felismerhetetlenül kedvesen bánnak egymással.


KAPCSOLATOK


Rose Weasley - az egyik legeslegkedvencebb unokatestvérem, már szinte testvér, ugyanis az összes Weasley gyerkőccel együtt nőttem fel. De Rose-val egy kicsit mindig is jobban kijöttem, talán mert ő helyretett akkor, mikor valami hülyeséget csináltam és mindenki más hallgatott...  

There's no turning back


Nyüzsögnek, duruzsolnak, mint a bogarak, és legszívesebben lecsapnám őket egytől-egyig. Minden egyes átkozott reggel közöttük ülök, mégis egyedül vagyok. És én ezt az egyedüllétet élvezem.
 Magasabbra szegem a fejemet, felhúzom az orromat. Nálam egyenesebben kevesen ülnek és még kevesebben állnak. Tudom, hogy a hátam mögött gúnyosan pálcát nyeltnek hívnak. Meg fogják bánni.
 A reggeli csendjét szétporlasztja a nagytermet betöltő suhogó szárnyak zaja. Egy ismeretlen, nagy fülesbagoly repül felém, sárga szemei szigorúan merednek rám. Nem szívlelem a madarakat, és mintha ő pontosan tudná, hogy hogyan viszonyulok felé. Egy darab levelet dob le elém, de azt is kelletlenül.
 A számba dobok egy szőlőszemet, mielőtt lusta, nyújtózkodó macskaként nyúlnék a borítékért. Lapos, vékony, a papír égetően bántja az ujjbegyeimet. Csak a nevem van rajta feltűntetve. Furcsa ez így – a boríték és az idegen madár. A feszültségtől bizsereg a nyelvem hegye, ám ügyelek arra, hogy kívülről hideg és kimért legyek.
 Az ujjam remeg. Dühös vagyok, mert néhány dolgot nem tudok magamban kontrollálni. Iszonyat szívesen harapnék rá az alsó ajkamba, érezném a saját vérem ízét a számban… Inkább a fájdalom, mint a gyengeség.
 Fehér lap csúszik a mutató és középső ujjam közé. Vérvörös tintával, de leegyszerűsítetten írtak rá. A papírt az ölembe ejtem, és hivalkodóan nézek körbe. Körülöttem ugyan ülnek még mardekárosok, de egyik sem jött olyan közel, hogy láthassa a levélben írtakat.
 Olvasni kezdek, közben nagyot nyelek, nehogy a gyomromat is kihányjam:
 Dominique Jane Weasley
 Leírni ezt a nevet olyan, mint kiköpni a saját szívedet.
 Mocskos gyilkos vagy! Csírájában megölted Őt, amikor még ellenkezni nem tudott, csak azért, hogy mentsd az irhádat! Muglikkal öltetted meg, az igazi gyilkos viszont akkor is te vagy!
 Ribanc voltál, ribanc vagy még most is. Olyan ribanc, aki képtelen elviselni a kényes élvezetek következményeit. Gyenge vagy, de úgy látom, játszani akarsz! Én tudom, hogy egyedül milyen rossz, unalmas dolog játszani. Csatlakozom hozzád egy játékra.
 Ui.: van egy titkod, és én tudom a titkodat, te gyilkos! Ezt akkor se felejtsd el, amikor újra szétnyitott lábakkal baszol valakivel, gyilkos!

 A világ így ér véget, nem bummal csak nyüszítéssel…
 Azt hiszem, ezt az ilyen pillanatokra mondják. A szívem a torkomban dobog, meg akar fojtani.  Előkapom a pálcámat, lángra gyújtom a lapot, pár mardekáros felhördül körülöttem. Lenéző pillantásra sem méltatom őket. Felállok, még magamhoz képest is túl mereven, és kivonulok a nagyteremből.
 Nem kapok levegőt. Érzem, ahogyan kifut belőlem minden szín, mintha egy fekete-fehér filmbe készülnék csöppenni. Megcsipkedem az arcomat.
 Negyed óra múlva a Fekete-tónál vagyok, háttal a Roxfortnak. At él fehérre rajzolta a tájat, de nem ő ültette a hidegséget a csontjaimba, a bőröm alá.
 Kiszakad belőlem egy sóhaj. Tudom, hogy amint vége lesz az első sokkhatásnak, dühös leszek. Dühös, aztán gonosz, és végül valami nagyon rosszat fogok csinálni.
 Valaki tudja a titkomat. Az érzés keserűbb, mint a számban szétpattant szőlőmag ízének az emléke. Vigyáztam arra, hogy ne derüljön ki semmi, megbűvöltem a mugli orvosokat, titokban mentem oda. Soha senki nem tudott róla, se Victoire, se Rose. Minden viszontagságom ellenére elégedetten léptem ki akkor a kórházból, hogy így eltussoltam egy ügyet.
 De ebben a rohadt ügyben nem csak én voltam benne. Gúnyosan felnevetnék a gondolattól, hogy egyedül nem is kerülhettem volna ilyen ügybe.
 Ökölbe szorítom mindkét kezemet – mert mindkettő a hasamra akar kúszni. A hasamra, ami most feszes és lapos. Ha nem cselekedtem volna időben, már nem lenne ilyen.
 És okádni kezdek.
 



POISON VERT

[You must be registered and logged in to see this image.]
JELSZÓ ; vajsörös bertidrazsé
KOR ; tizenhat
TAPASZTALAT ; négy év
HOGYAN TALÁLTÁL RÁNK ; zseniális barátném fejéből pattant ki az oldal ötlete <3
EGYÉB ; bármi, amit még fontosnak tartasz leírni magadról, diszlexiás vagy, nézzük el a helyesírást, csak egy héten egyszer tudsz aktív lenni, vagy hogy epres csokival le lehet kenyerezni. mindegy mi az csak tudjuk – puffasztott rizses milkával és ristorante pizzával le lehet kenyerezni, határozottan!

Vissza az elejére Go down


Rose Weasley
► Beadott pergamen : 11
► Kor : 26
Rose Weasley
Griffendél ~ 6. évfolyam

dominique weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: dominique weasley   dominique weasley EmptyHétf. Szept. 01, 2014 7:17 am


elfogadva/
elutasítva
tudod hogy imádom minden szavát, mint mindennek amit írsz, ugye? nem vagyok ám elfogult, kicsikét sem, áh dehogy. elolvastam, háromszor, szerettem, eltaláltad, szaladj játszani, mert nem bírok normálisan beszélni.
Vissza az elejére Go down
 

dominique weasley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Molly Emmeline Weasley
» Victoire Arabella Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ᄓ poison vert ᄓ :: 


( breathing in snowflakes )
 :: Elfogadott előtörténetek
-